Bu Kurs Hakkında

YDS Quick Tips Çeviri Ve Strateji Dersleri - 1

YDS Çeviri ve stratejilerini ifade ettiğimiz toplamda 75 dersin bir bölümünü sizlere ücretsiz sunuyoruz.Kursumuzda, Kısa Gramer Notları, Çeviri İçin Önemli İpuçları, Kelime Türetme Örnekleri, Konu Bazında Çeviri örnekleri, Cümle Çözümlemesi, İngilizcede Kısaltmalar, Özel Fiil Kullanımları ,İngilizce Okuma Teknikleri bulunmaktadır.

Kurs Düzeyi: Başlangıç Seviyesi

Kurs Süresi: 0

Kurs Hakkında

YDS Çeviri ve stratejilerini ifade ettiğimiz toplamda 75 dersin bir bölümünü sizlere ücretsiz sunuyoruz. Kursumuzda, Kısa Gramer Notları, Çeviri İçin Önemli İpuçları, Kelime Türetme Örnekleri, Konu Bazında Çeviri örnekleri, Cümle Çözümlemesi, İngilizcede Kısaltmalar, Özel Fiil Kullanımları ,İngilizce Okuma Teknikleri bulunmaktadır.

Eğitmen Hakkında

The English Central web sayfamız İngilizce alanında yediden yetmişe herkese hitap etmeyi amaçlamaktadır. Ülkemizde hem sınav İngilizcesi hem de konuşma İngilizcesi bakımında önemli bir potansiyel bulunmaktadır. Bu potansiyele hizmet etmek ve akademik kariyerlerine dil anlamında katkı yapmak üzere yola çıktık. Bu anlamda The English Central web sayfamız YDS, eYDS, TIPDİL, TOEFL, IELTS, PTE ACADEMIC, PROFICIENCY EXAMS ve KIDS CLUB (Çocuk İngilizcesi) alanlarında ONLINE ve OFFLINE dersler vermeyi amaçlamaktadır. Bu alanlarda bol materyal sağlanmasının yanı sıra, İngilizce çeviri üzerine ücretsiz uygulamalarımız da olacaktır. Web sayfamızın daha fazla kişiye ulaşabilmesi ve daha faydalı çalışmalar yapabilmesi adına, sizlerin önerilerine de her zaman açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

thumb

Soru cevaplar

Kurs Mesajları